ZZZ... Zprostředkujeme - Zajistíme - Zrealizujeme ;o)

Služby "na klíč"

Nabízím realizaci klubových akcí (výstavy, bonitace, sportovní soutěže apod.) od přihlášek, přes administraci, zhotovení a tisk katalogů, diplomů a pod. až případně po zajištění/zprostředkování personálu do kruhů. Podmínkou je jedna kontaktní osoba z Klubu pro dokonalou spolupráci: kontrolu před tiskem a připraven ke komunikaci v případě nutnosti řešit případné nesrovnalosti (nejednám jménem Klubu)  a v případě výstavy i vlastní aktivace v systému DogOffice přes ČMKU.

 

Ceny jsou smluvní a vždy věcí dohody, v závislosti na požadovaných službách, splatné proti faktuře.

 

Ráda podám informace, či vypracuji nabídku na základě Vaší poptávky. Kontaktujte mne, prosím na e-mailu: filomena74@seznam.cz, případně telefonicky na 607-207-701.

Sháníte sponzory?

Pokud byste chtěli pro svou akci sehnat sponzoring různých forem, pomůžeme Vám najít řešení a zrealizovat podporu z pozice prostředníka.

 

Vaše představy a požadavky směřujte prosím v dostatečném předstihu na e-mail: filomena74@seznam.cz

Chcete podpořit?

Pokud jste podnikatel, či obchodní firma, mající zájem o sponzorování drobných kynologických a nebo dětských akcí (do 300 lidí), jako jsou výstavy, sportovní soutěže a závody, klubové celoroční hodnocení, víkendová soustředění, semináře a tábory, nabízím své služby pro zprostředkování sponzoringu v oblasti, ve které se pohybuji od roku 1991, čistě pořadatelsky od roku 2008. 

 

Vaše nabídky uvítám a pokusím se nalézt a zprostředkovat kontakt na toho správného partnera. K zastižení jsem na e-mailu: filomena74@seznam.cz, případně na telefonu 607-207-701.

Zaujala Vás naše nabídka? Neváhejte a kontaktujte nás:

Note: Please fill out the fields marked with an asterisk.